KYKLOP o.p.s.: Někdo vidí, někdo ne, společně se bavíme!

Masáže

Nechte se hýčkat u Kyklopa!

Dopřejte svému tělu a mysli příjemný relaxační zážitek prostřednictvím masáže.

U nás si každý vybere. Profesionální přístup odborně vzdělaných akreditovaných masérů, mnoho různých druhů masáží, ze kterých si vybere opravdu každý. To vše v příjemném, klidném prostředí naší provozovny.

Volíme individuální přístup ke každému klientovi, rádi Vám poradíme s výběrem ideální procedury přesně pro Vás, pustíme klidnou relaxační hudbu, popřípadě i Váš oblíbený playlist nebo provoníme masérnu Vaší oblíbenou vůní.

Z jakých masáží si můžete vybrat?

Hawaii masáž LOMI LOMI

Tradiční havajská masáž, pocházející z Havajských ostrovů, založená na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Nechte se unést do světa naprosté relaxace, uvolnění a vůně aromatických olejů, dokreslené jemnou uklidňující hudbou. Masáž je zaměřena převážně na záda, částečně pak na zadní stranu dolních končetin.

Sportovně relaxační masáž

Základní a nejvíce využívaná je sportovně relaxační masáž. Provádí se na šíji, zádech, dolních a horních končetinách či břichu. Výsledný efekt je docílen sérií šesti základních hmatů v různé posloupnosti, při nichž dochází k uvolnění svalového napětí. Při masáži je rovněž pozitivně ovlivněn žilní systém, tudíž může snáze probíhat metabolická výměna. Celkově upevňuje zdraví, posiluje organismus, zlepšuje celkový vzhled a v neposlední řadě napomáhá k odstranění fyzické i psychické únavy.

Protimigrénová masáž

Zaměřená na problémy týkající se bolesti hlavy a migrény. Sestava masáže postupně pomáhá odstranit hlavní příčiny těchto problémů. Dá se úspěšně aplikovat jako masáž vsedě bez oleje, přes lehké oblečení. Je to spojení reflexní terapie, akupresury, protahování a případných dalších podpůrných prostředků.

Kromě výše uvedených problémů pomáhá odstranit napětí a stres. Navozuje pocit relaxace, uvolnění a pocitu lehkosti.

Manuální lymfatická masáž

Ovlivnění mízního systému je zvláštní druh jemné techniky, která pomáhá rozproudit mízní systém a tak podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstraňování škodlivin - toxických látek. Lymfodrenáž odlehčí Vašemu míznímu systému a současně napomáhá regeneraci organismu.

Masážní techniky se skládají ze speciálních hmatů, které lehkým tlakem na podkoží působí na lymfatický systém člověka. Lymfatické masáže mají velký detoxikační účinek, působí pozitivně na imunitní systém, odstraňují otoky končetin. Nezanedbatelný je také jejich kosmetický účinek.

Bambusová masáž DOPORUČUJEME!

Vstupte do světa bamboo terapie. Masáž s bambusovými tyčemi různé délky a šířky je novým trendem v Evropě. Masáž bambusovými tyčemi se provádí za studena nebo za tepla, kdy se bambusové tyče nahřívají ve speciální dečce a následně je jimi masírováno. Výsledný efekt oceníte nejen v chladných měsících roku.

Lávové kameny

Originální havajská verze masáže lávovými kameny. Kameny se nejprve speciálně nahřívají, následně je jimi masírováno a jejich energie prostoupí celé Vaše tělo. Tato masážní metoda je zaměřena na šíji, záda a dolní končetiny.

Reflexní masáž

Využívá tlaku k masáži reflexních zón a ploch na chodidlech nohou, které je možno použít k uvolnění a harmonizaci organismu.

Na plosce nohy existuje mapa reflexních plošek celého našeho těla, které využíváme v diagnostice a následně při terapii. Účinek masáže bývá okamžitý, což má obrovský význam při bolestech a akutních problémech.

Medová masáž

Medová masáž se provádí na zádech pacienta, jelikož toto místo patří k částem lidského těla, ve kterém je ukryto největší procento reflexních zón, díky kterým se z těla odvede nejvíce škodlivin. Medová masáž je příjemným prostředkem a relaxací po náročném a stresujícím dni, zbavuje tělo dlouhodobě usazovaných toxinů a díky silným účinkům medu a správným kompresním masérským hmatům na pokožku ničí choroboplodné zárodky. Může být provedena až ve třech sériích, přičemž postup je následující: nanese se medová vrstva na jednu stranu zad, poté je med vmasírován do pokožky, následuje druhá strana, výdrž po dobu 10 minut, a nakonec jsou celá záda očištěna.

Čokoládové zábaly

Při proceduře je aplikována pravá belgická 70% čokoláda s vysokým obsahem kakaových složek bez dalších přidaných látek, která obsahuje čisté přírodní antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny a kakaové máslo. Kakao podporuje tvorbu hormonu endorfinu (hormon štěstí), což přispívá ke zlepšení nálady a příznivě působí na nervový systém. Aplikace přispívá k omlazení, zvlhčení a vyživení pokožky, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Čokoládová procedura sestává ze čtyř fází: začíná se peelingem pokožky, následuje nanesení rozehřáté čokolády, pokračuje se relaxační masáží, která je zakončena zábalem.

Kdo Vás namasíruje

Fotografie masérů

Zdeňka Zacharová

Zdeňka je od narození slabozraká. Pochází z Lanškrouna a nyní žije v Dolanech u Olomouce. Od roku 2015 je členkou KYKLOP o.p.s. , kde pracuje v oblasti administrativy a od letošního roku i jako masérka. Masírování považuje za svůj koníček a spokojenost zákazníka je pro ni důležitá.

Masáže: Sportovně relaxační, protimigrénová, bambusová, lávové kameny, reflexní, medová a čokoládová

Telefon: 737 275 047
Email: z.zacharova@seznam.cz

Tomáš Kvapil

Tomáš v roce 2014, vlivem zdravotních problémů, přišel o většinu svého zraku. Tato skutečnost ho však nezastavila, a tak se v roce 2016 stal plnohodnotným členem KYKLOP o.p.s., kde se kromě masáží věnuje i přípravě projektů. Pochází a bydlí v Olomouci, je spolehlivý, společenský a svou práci bere vždy s úsměvem.

Masáže: Sportovně relaxační, Hawaii, bambusová, manuálně lymfatická

Telefon/WhatsApp: 777 965 506
Email: tomjunior@seznam.cz

Kde Vás namasírujeme?

Masážní studio se nachází v naší provozovně asi 6 km od Olomouce v Dolanech 131.

Pro příjezd autem z Olomouce zvolte cestu na Šternberk, zahněte odbočkou na Dolany, autobusem pak na zastávku Dolany restaurace. Provozovna se nachází asi 50 m od kruhového objezdu směrem na Tovéř. Parkování je možné podélně hned u provozovny nebo příčně u blízkého obchodu. Vstup do provozovny je z malé předzahrádky.

V provozovně máme malou recepci, kde Vám s radostí připravíme kávu, čaj nebo nabídneme chlazený nápoj. V masérské místnosti máme standartní masážní lehátko, převlékací kout, sprchu a WC.

Ceník masáží

Masáže máme rozděleny do několika kategorií, a sice standardní, kde masér využívá pouze svých rukou, hřejivé, kde kromě rukou využívá nahřívané pomůcky (bambusová masáž a masáž lávovými kameny) a speciální, kde se k masáži přidávají dodatečné prostředky (medová masáž, čokoládové zábaly).

Standardní masáže

Druh masáže Délka masáže
30 min 60 min 90 min 120 min
Sportovně relaxační 220 Kč 380 Kč 580 Kč 700 Kč
Hawai 220 Kč 380 Kč 580 Kč -
Lymfatická 220 Kč 380 Kč 580 Kč 700 Kč
Reflexní 40 min - 300 Kč

Hřejivé masáže

Druh masáže Délka masáže
30 min 60 min 90 min 120 min
Bambusová - 430 Kč 610 Kč 730 Kč
Lávové kameny - 430 Kč 610 Kč 730 Kč

Speciální masáže

Druh masáže Délka masáže
30 min 60 min 90 min 120 min
Medová 250 Kč 450 Kč 610 Kč -
Čokoládová - 490 Kč 650 Kč -

Jak a na kdy se objednat?

Pro objednání si prosím zvolte jednoho z výše uvedených masérů a kontaktujte ho. Masér se s Vámi domluví na termínu a čase. V případě, že Vám masér neodpovídá, nezoufejte, nejspíše zrovna masíruje, hned jakmile bude moct, ozve se Vám nazpět.

Masírování probíhá každý všední den v časovém rozmezí 8:00 – 18:00, po předchozí individuální domluvě.

Kdy není vhodné jít na masáž?

Masáží dopřáváte svému tělu regeneraci, posílení fyzického i psychického zdraví. Avšak v některých případech není vhodné přijít, říkáme jim kontraindikace. Mohlo by dojít ke zhoršení aktuálního zdravotního stavu. Mezi kontraindikace zařazujeme veškeré respirační potíže (nachlazení, rýma…), tak i virové a bakteriální onemocnění (chřipka, angína…). Dále pak není vhodné masírovat na místech, kde je nějáký lokální problém (křečové žíly, zlomenina, kožní záněty, plísně,…). Mezi kontraindikace se řadí i období menstruace (mohlo by dojít ke zvýšení krvácení). V případě, že si nejste zcela jisti, kontaktujte nás, rádi se s Vámi pobavíme o vhodnosti nebo nevhodnosti masáže.